KoloniaRP

Serwer RP


#1 2012-08-09 20:48:32

Murgraht

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2012-08-09
Posty: 3
Punktów :   

Podanie na Moderatora by Murgraht

1. Nick w grze: Murgraht
2. Wiek: 17lat
3. Opis postaci:
3.1 Imię: Murgraht
3.2 Wiek: 45lat
3.3 Mały opis jego wyglądu:Wysoki, długowłosy szatyn z zarostem na  twarzy
3.4 Historia postaci: Urodził się w Khorinis. W rodzie Ukara. Jego rodzinę ostarżono o kult Beliara i stracono. Po tym jak uciekl d wieźenia  dołonczył do bandytów Samuela. Żył sobier bestrosko z bandytami i zabijał paladynów.  po śmierci Herszta zapanowąło powszechny smutek. Pewien mag Wody poradził mu jaką ma teraz droge objąć. Podruzowąl do świecie. Dołonczyl do zakonu Imuminatów. Następnie dołonczył do Beliara i zostal Czarnym Magiem. Czempionem Zła. Często żeglować po mozach Widmowym orkętę Revarenem. Służył też Mrocznemu Bigosowi. Po wszyskixh wydarzeniach Bigos zniknoł a Murgraht postanowił przeniesc się do koloni
gdyż wiedział że tam stanie się coś niezwykłego.(historia jest skrutem jeżeli nie pasuje mogę dac orginal. Ostzregam dlugi)
4. Dlaczego Ty: Sprawuje funkcje Moderatora ja innym servie i nie ma skarg na mnie. Często gram i umien Rp zajebiste robić
5. Coś o sobie: Lubie Grać w GMP. Interesuje się Historią Naturalną i Ekonomią
6. Doświadczenie w RP jako członek frakcji której dowódcą chcesz zostać: jako Moad na GMP byłem w sumi 3 razy
7. Nie wiesz co to RP, OOC I IC ?
=RP "Role Play"- Jest to wymyślanie fabuły, historii i wydarzeń z nią związanych w Gothic Multiplayer np: <Idzie sobie drogą, nagle spada antena z domu sąsiada i go zabija>
=IC "In Character"- Są to chaty kierowane do konkretnej osoby np: Mistrzu czy mogę dostać awans.                                                                                                                                                   =OOC 'Out Of Character”-Chaty niezwiązane z grom i używane do przekazywania informacji na odległość np: (Siema ludzie czemu nie działa Forum.)                                                                     =Non-Rp ''Non Role Play''- Są to czynności występujące w prawdziwym życiu np: Wskrzeszanie i     walczenie po śmierci.                                                                                                                                    =DM ''DeatMatch''- Zabijanie bez powodu, Wchodzenie na najsilniejszą klasę i zabijanie jak popadnie lub walka bez RP                                                                                                                =MG ''MetaGaming''- Jest to to połączenie OOC i IC, Czyli pisanie do jakieś osoby po imieniu np:(Siema Bigos  i co kurwa będzie ten Server na GMPA czy nie)                                                                   =PG ''Powergaming''- Jest to zmuszanie pewnej lub kilku osób do RP np:Idzie sobie Pro KOX spotyka  strażnika i w RP udaje ze go np. rabuje, pobija, gwałci itp. jak się nie zgadza z RP to ma to proste na po ryju

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.battlekings.pun.pl www.tortownica.pun.pl www.telefonyapple.pun.pl www.adresapokalisy.pun.pl www.wilkis7.pun.pl